Piosenka-ballada-felieton

Konkurs Interpretacji Piosenek Wojciecha Młynarskiego

W RAZIE PROBLEMÓW Z PRZESŁANIEM FORMULARZA PROSIMY O WYSYŁKĘ MATERIAŁÓW NA ADRES MAILOWY: konkurs@festiwalmlynarskiego.com
 

Konkurs Interpretacji Piosenek Wojciecha Młynarskiego organizowany w ramach Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego odbywa się na Pomorzu od 2013 roku. To konkurs wokalny poświęcony dorobkowi artystycznemu jednego z największych twórców piosenki ostatniego 50-lecia, w ramach którego młodzi artyści, wokaliści, entuzjaści piosenki wykonują utwory Wojciecha Młynarskiego na swój indywidualny sposób. Formuła konkursu podlega stałemu rozwojowi, zaś on sam przyciąga coraz większą rzeszę debiutantów, młodych aktorów i wszystkich, którzy chcą się zmierzyć z twórczością Mistrza. 

Tegoroczna odsłona konkursu poświęcona będzie piosence francuskiej, co oznacza, że jeden z dwóch z utworów wykonywanych przez Uczestnika powinien być tłumaczeniem Wojciecha Młynarskiego z piosenki francuskiej.

Zgłoszenie powinno składać się z: a) KARTY UCZESTNIKA; b) nagrania audio lub video (przesłanego poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny obok lub drogą pocztową: nagranie na płycie CD lub DVD lub pendrive) z zapisem wykonania 2 utworów. Jeden z nich powinien zostać wybrany z REPOZYTORIUM UTWORÓW OBOWIĄZKOWYCH. Nagranie powinno być wykonane live, bez montażu.

Pytania/kontakt: konkurs@festiwalmlynarskiego.com

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Termin zgłoszeń upływa 17 września 2021 roku.

Formularz zgłoszeniowy